SPÓŁDZIELNIA 4
SPÓŁDZIELNIA 1
SPÓŁDZIELNIA 1
SPÓŁDZIELNIA 1
previous arrow
next arrow

Kim jesteśmy?

Spółdzielnia Socjalna Równość z siedzibą w Krakowie to firma cateringowa działająca nieprzerwanie od 2014 roku. Nie jesteśmy jednak zwykłą firmą cateringową jakich wiele na rynku.  Kierujemy się ideą włączenia społecznego poprzez tworzenie miejsc pracy dla osób wykluczanych społecznie, bezrobotnych i borykających się z chorobami psychicznymi.

Nie tylko zysk się liczy!

Spółdzielnia Socjalna to podmiot, który łączy w sobie cechy przedsiębiorstwa oraz organizacji pozarządowej. Nie jesteśmy nastawieni na zysk, ale na korzyści płynące dla społeczności osób chorujących psychicznie.  Zamawiając u nas obiad, przekąski lub inne usługi współtworzycie nowe miejsca pracy dla osób chorujących psychicznie.  Nasz zespół tworzą osoby, które naprawdę chcą pracować.  Są pełne pasji do tworzenia dobrego jedzenia i zespołowej pracy. Po różnych kryzysach ponownie wracają na rynek pracy. Chcą zdobyć doświadczenie zawodowe, poprawić swoją sytuację ekonomiczną i społeczną a także mieć poczucie, że są potrzebni.

Jak wygląda nasza praca?

Siły pracowników aktywizowanych zawodowo połączyliśmy z wykwalifikowaną kadrą menedżerską odpowiedzialną za dział przedsiębiorczości, profesjonalnym szefem kuchni, który jest sercem naszej firmy, a także z osobami odpowiedzialnymi za działania marketingowe i PR.  Naszym głównym celem nie jest zysk ekonomiczny lecz tworzenie nowych miejsc pracy i zaktywizowanie kolejnych grup pracowników. Obecnie nasza firma liczy 29 osoby z czego aż 20 to osoby zagrożone wykluczeniem. 

Praca zespołowa ma sens!

Na co dzień pracujemy zespołowo i wzajemnie się wspieramy. Mateusz, Maciek i Andrzej to szefowie kuchni, którzy specjalnie dla Was tworzą przepisy, przygotowują sezonowe menu i co najważniejsze  -> smacznie gotują!  Jacek, Grażyna, Monika, Rafał i Wojtek  przygotowują wszystkie produkty potrzebne do gotowania. Obierają, kroją, przenoszą i mieszają. Chwilę później do akcji wkracza  Gosia, Aneta i Renata. To nasz sprawdzony zespół, którzy przygotuje każdą zamówioną surówkę. Monika, Maria, Patrycja i Ania to prawdziwe artystki, które tworzą najpiękniejsze przekąski. Małe i duże, na słono i na słodko ale wszystkie dopracowane i estetyczne. Kolejny zespół, który odgrywa ogromną rolę w naszej pracy to kelnerzy, kierowcy i dostawcy. Magda, Sebastian, Agnieszka, Marek, Łukasz, Klaudia, Marcin i Bartek dbają aby zamówienie dotarło na czas i było pięknie podane. Kiedy wszystkie usługi są już zrealizowane do akcji wkraczają Gosia, Szymon, Grażyna, Iwona, Jarek, oraz Justyna. To właśnie oni gwarantują, że wszystko jest błyszczące, czyste i gotowe do użycia. Jednak aby wszyscy wyżej wymienieni pracownicy mieli co robić potrzebny jest jeszcze jeden zespół, który dla odmiany siedzi w biurze. Teresa, Jacek, Ewelina i Natalia odbierają telefony oraz e-maile, tworzą oferty i rozmawiają z klientami. Gotowe zlecenia zanoszą do kuchni i cały proces zaczyna się od nowa 😉

Gdzie nas znajdziecie?

Nasza siedziba mieści się w budynku Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II na ul. Bernardyńskiej 3. To właśnie tutaj powstają wszystkie nasze przekąski, kanapeczki i ciepłe lunche, które dostarczamy do Waszych domów. Dodatkowo w murach uczelni  prowadzimy Wawelskie Bistro gdzie można zjeść pyszny obiad i napić się dobrej kawy.

Czym się zajmujemy?

Przygotowujemy Wasze ulubione dania. U nas możecie wybrzydzać a my przymykamy na to oko 😉 Codziennie dowozimy do Was pyszne zestawy obiadowe, domowe burgery, przekąski a nawet słodkości. Możecie zamówić nasze dania jednogarnkowe, wytrawne tarty szefa kuchni, imprezowe menu a także elegancie dania obiadowe. 

Przygotujemy dla Was przyjęcia okolicznościowe i rodzinne, spotkania świąteczne lub biznesowe lunche. Nasze działania cateringowe są bardzo szerokie i różnorodne.

Chesz dowiedzieć się więcej? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI