Wawelskie Bistro na nowo otwarte!

Wawelskie Bistro wraca po długiej przerwie! Choć minęło sporo czasu to w końcu się udało. Na ul. Bernardyńskiej 3 ponownie czekają na Was pyszne, domowe obiady.
Duża, przestrzenna sala bufetowa tuż pod samym Wawelem. Codziennie inne menu dnia a także stała oferta obiadowa. Wawelskie Bistro niezmiennie serwuje polską, dobrą kuchnie.  Oferujemy zarówno dania wegetariańskie jak i mięsne.

Szeroka oferta w menu

Swój głód zaspokoicie żeberkami, tradycyjnymi kotletami lub mięsami pieczonymi w sosie. Co ważne, do każdego dania dodajemy surówki oraz różne dodatki. A skoro obiad ma być domowy, to nie obejdzie się bez kompotu. Choć niewiele się u nas zmieniło to jednak w menu pojawiły się nowości!

Czekają na Was burgery z mięsem wołowym i pysznymi dodatkami, tortille w sześciu smakach, żeberka XXL , maczanka po krakowsku oraz zdrowe sałatki. W stałej ofercie znajdziecie również krem pomidorowy, krem z białych szparagów, żurek orz zupę grzybową podawaną z łazankami.  Jeśli interesuje was dieta wegetariańska to z pewnością posmakują Wam  falafelle w sosie curry, tagliatelle z pesto z pietruszki lub warzywny gulasz z ciecierzycą.

Jeśli chcecie przyjechać do nas większa grupą, możecie wcześniej zarezerwować salę i zamówić obiady. Będzie szybciej i wygodniej. Istnieje również możliwość aby złożyć zamówienie na swoje własne menu. Zapraszamy do kontaktu!