Catering eventowy szyty na miarę

Catering eventowy w Krakowie to jedna z naszych ulubionych usług. Lubimy, kiedy się dzieje! Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji eleganckich bankietów i przyjęć. Realizujemy konferencje nawet na 500 osób, przyjęcia garden party, a także nietypowe wydarzenia okazjonalne. Catering na wydarzenia to nasza specjalność. Dbamy o każdy szczegół, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. Elegancka zastawa, profesjonalna obsługa, świeże kwiaty i pyszne jedzenie. W naszej ofercie znajdziecie dania i przekąski serwowane zarówno na zimno jak i na ciepło. Skosztujecie słodkich, a także słonych dań przygotowanych przez Naszego Szefa Kuchni. Event catering dopełnią przekąski fingerfood, które wyglądają tak apetycznie, że aż szkoda je zjeść!

Oferta cateringu na eventy dopasowana do wydarzenia

Czegokolwiek potrzebujecie – jesteśmy gotowi! Marzy się Wam impreza w plenerze? Dobrze trafiliście!  Przygotujemy dla Was klimatyczne garden party, kolorowe pikniki, festyny i oficjalne openingi. Zadbamy o kulinarną stronę, a Wy będziecie przecinać wstęgi z lampką szampana w ręce. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, dzięki którym organizowany przez nas catering eventowy na pewno się uda. Znamy Wasze potrzeby i wiemy, co się sprawdza podczas dużych eventów.

Kompleksowa i profesjonalna usługa

Bez względu na budżet realizowanego przedsięwzięcia, czy będzie to duża impreza, czy skromny bankiet, zapewnimy profesjonalną realizację usługi. Nasza wykwalifikowana obsługa kelnerska zadba o komfort gości i czystość na sali. Spersonalizowane menu będzie dostosowane to wymagań gości. Natomiast profesjonalny sprzęt gastronomiczny zapewni odpowiednią temperaturę dań, a także łatwe i wygodne nakładanie posiłku.