Catering okolicznościowy w Krakowie na Twoje przyjęcie

Są takie dni w roku kiedy z uśmiechem na twarzy świętujemy i spędzamy czas z najbliższymi. Wtedy zamiast tracić czas i nerwy gotując samemu, lepiej zamówić catering imprezowy w Krakowie z obsługą.

Organizacja uroczystego spotkania, szczególnie dla większej grupy gości, nie jest prostym zadaniem. Trzeba ustalić menu, zakupić produkty, ugotować i jeszcze samodzielnie podać. Jeśli Cię to przerasta zamów catering do domu w Krakowie i spędź spokojny czas z bliskimi. Twoim zadaniem będzie dobra zabawa a my zajmiemy się całą resztą.

Catering na Chrzciny i Komunie w Krakowie

Z pewnością znacie ten dylemat: catering czy gotowanie w domu? Doskonale wiemy, że chcecie zadbać o swoich gości najlepiej jak potraficie. Urodziny, chrzciny czy I Komunia Święta to wyjątkowy czas dla waszych rodzin. Jeśli nie czujecie się na siłach aby samodzielnie wszystkim się zająć możecie te działania powierzyć nam. Od lat specjalizujemy się w organizacji przyjęć okolicznościowych.  Przygotujemy dla was rodzinne spotkanie w waszym domu lub zaprosimy do naszego lokalu. Szef kuchni przygotuje spersonalizowane menu dostosowane do waszych potrzeb. Jedzenie będzie ciepłe, smaczne oraz estetycznie podane przez profesjonalną obsługę kelnerską.

Catering na wesele Kraków

Organizujemy przyjęcia weselne w waszych domach, ogrodach i wynajętych salach. Gdzie dobry catering tam wesele do rana! Dlatego warto zapewnić swoim gościom smaczne i estetycznie podane posiłki. W naszym menu znajdziecie sezonowe dania, owocowe lemoniady i chrupiące bezy podawane ze świeżymi owocami. Dopasujemy dania do miejsca uroczystości, zapewnimy świeże kwiaty i profesjonalną obsługę kelnerską.

Przyjęcia Świąteczne

W okresie Bożego Narodzenia catering z dowozem cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Lepimy tysiące uszek i gotujemy ogromne ilości barszczu oraz grzybowej, aby pracownicy waszych firm poczuli magię świąt. Oferujemy zarówno dania ciepłe jak i elegancko podaną zimną płytę. Na osłodę podajemy domowe ciasta pachnące cynamonem, goździkami i anyżem, natomiast na rozgrzanie aromatycznego, domowego grzańca. Jeśli jeszcze zastanawiacie się czy warto zamówić catering wigilijny do domu to odpowiedź jest oczywista!