Dekoracje na stół z kwiatów

Poza cateringiem oferujemy dekoracje na stół z żywych kwiatów! Tworzymy piękne przyjęcia i skupiamy się na szczegółach. Wsłuchujemy się w Wasze potrzeby, aby zorganizować niepowtarzalną uroczystość. Doskonale wiemy, że florystyczne dekoracje sprawią przyjemność Waszym gościom.

Świeże kwiaty to element dopełniający Twoją uroczystość

W naszej ofercie cateringowej, oprócz smacznych dań, znajdziecie żywe kwiaty i dekoracje na stół, które dopełnią całość aranżacji. Spójna koncepcja dekoracyjna uwzględni odpowiedni kolor serwetek, obrusów, a także dodatków. Wybierzemy dla was świeże kwiaty, które będą współgrały z pozostałymi elementami. Przygotujemy lekkie i swobodne dekoracje na stół wykonane z kwiatów sezonowych.

Na każdą okoliczność przygotujemy dekoracje na stół z żywych kwiatów

Nieważne czy organizujecie ślub w ogrodzie, chrzciny w domu czy I Komunię Świętą w wynajętym dworku. To jest Wasz dzień i chcemy spełnić wszystkie Wasze pragnienia. Zadbamy o dobre jedzenie, profesjonalną obsługę i florystyczne dekoracje. Świeże kwiaty na stole dopełnią odbiór Waszego przyjęcia. W zależności od upodobań możecie zdecydować się na minimalistyczny styl lub postawić na różnorodność kolorów. W każdej kwestii możecie liczyć na naszą pomoc. Jeśli chcecie podziękować rodzicom lub przyjaciołom możemy przygotować prezentowe flowerboxy, bukiety kwiatów lub inne upominki. W naszej ofercie znajdziecie również bukiety prezentowe tworzone ze świeżych kwiatów, wypełnione po brzegi kosze prezentowe oraz popularne boxy kwiatowe. To sprawdzone propozycje, które sprawdzą się jako prezent dla rodziców czy przyjaciół.