Posiłki dla grup zorganizowanych

W naszej ofercie znajdziecie smaczne  posiłki dla grup zorganizowanych. Jeżeli przyjeżdżacie do Krakowa i szukacie miejsca na obiad to świetnie trafiliście. W naszym lokalu, u stóp Wawelu, zjecie smaczny obiad. Chwilę odpoczniecie, miło spędzicie czas i pełni sił wrócicie zwiedzać miasto.

Posiłki dla grup z dostawą pod drzwi

Z ciepłym posiłkiem możemy przyjechać również do Was. To wygodna opcja, z  której grupy zorganizowane często korzystają. Mamy szeroką ofertę dań ciepłych, przekąskowych i kociołkowych.  Posiłki dostarczymy w ekologicznych, indywidulanych opakowaniach. Możemy również przygotować bufet samoobsługowy aby każdy z uczestników spotkania mógł wybrać to na co ma ochotę. Jeżeli jest taka potrzeba dostarczymy również potrzebną ceramikę, stoły i podgrzewacze.

Śniadania z dostawą

Obsługujemy hotele i hostele. Oferujemy śniadania dla grup zorganizowanych a także gości indywidualnych. Smaczne i estetyczne śniadania dostarczamy pod same drzwi. Realizujemy również zamówienia na śniadania tematyczne dla pracowników firm. Śniadanie po włosku, na słodko po francusku lub w stylu wiejskim z lokalnymi produktami to zaledwie wycinek

Lunch boksy na podróż

W naszej ofercie znajdziecie również lunch boxy idealne na dalszą podróż. Świeża kanapka typu sandwich, owoce, woda mineralna, jogurt i słodkie dodatki. Możemy przygotować również zestawy wegetariańskie, bezglutenowe lub dietetyczne. Zamówienie dostarczamy pod wskazany adres. Oferujemy, również przekąski z dostawą do domu.