Sala konferencyjna i szkoleniowa

Nasza sala konferencyjna i szkoleniowa czeka na Ciebie! Poszukujesz sali na szkolenia, konferencje albo warsztaty? Zależy Ci na dobrej lokalizacji? Oferujemy wynajem sali konferencyjnej o powierzchni 60 metrów kwadratowych, zlokalizowanej na ulicy Bernardyńskiej 3, tuż pod samym Wawelem. Wygodnie oddzielona od innych przestrzeni budynku. Zapewni dyskrecję, komfort i pełną niezależność.

Spotkania biznesowe, szkolenia, warsztaty czy kreatywne burze mózgów wymagają odpowiedniej przestrzeni. Wynajmując salę konferencyjną możesz realizować swoje cele biznesowe. Nie musisz wynajmować całego biura ani podpisywać długoterminowej umowy. Sala konferencyjna dostępna jest na godziny. To idealne i wygodne rozwiązanie.

Rozmieszczenie krzeseł i stołów dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Możliwe jest ułożenia kinowe, szkolne oraz szkoleniowe. Dla osoby prowadzącej zapewniamy osobne stanowisko pracy. Koszt wynajmu sali uzależniony jest od długości trwania konferencji.

Sala wyposażona jest w:

  • rzutnik multimedialny
  • ekran
  • flipchart wraz z potrzebnymi akcesoriami
  • 50 krzeseł
  • 12 stołów
  • klimatyzację

Jedną z zalet naszej sali konferencyjnej jest położenie – w samym centrum Krakowa. Po pierwsze jest to łatwy dojazd za pośrednictwem komunikacji miejskiej jak również samochodem.  Po drugie wzdłuż bulwarów prowadzi  ścieżka rowerowa, którą także można bezpośrednio dojechać do naszego lokalu. Dodatkowo służymy pomocą w organizacji cateringu lub noclegu.

W naszej ofercie znajdziecie serwisy kawowe z ciastem i owocami, ciepłe lunche a także przekąski na zimno. Jeśli spotkanie się przedłuży przygotujemy dla was kolację na zimno lub ciepłe danie kociołkowe. W menu znajdziecie dania mięsne, wegetariańskie i bezglutenowe. Na zakończenie prowadzonych warsztatów możemy przygotować wystawny bankiet z winem i wytrawnymi przekąskami.

Jeśli chcecie poznać pełną ofertę napiszcie na biuro@spoldzielniarownosc.pl lub zadzwońcie tel. 692 335 226